A csehszlovákiai magyar tanítók almanachja 1918-1933. Szerk.: Szerényi Ferdinánd. Pozsony, [1934], Slovenská Grafika. Kopott, kicsit foltos vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /
In a slightly worn out cloth binding, otherwise in good condition.