Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Olaszország remekei I-II. Olaszország táj-, és természeti szépségeinek, népviseleteinek, régiségeinek, műépítményeinek, műremekeinek gyűjteménye eredeti fényképek alapján. Két kötetben. A magyar kiadás szerkesztője Boross Vilmos. Budapest, é.n., Riegler József Ede Papírneműgyár Rt. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, picit kopott, picit foltos borítóval, az I. kötet fűzése picit laza. fotókkal gazdagon illusztrálva.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván