Tétel

Rufpreis:

40 000 HUF

Beschreibung:

Pajtás Ödön képei Singer és Wolfner, cca 1916. Szmrecsányi (Pajtás) Ödön festőművész (1874-1954) 20 litografált, katonai élet eseményeit ábrázoló karikatúrája az I. világháborúból. 20 nagyméretű tábla, elválasztó, feliratos hártyapapírral (egy hiányzik) kopott egészvászon kötésben. Ritka! / Military caricatures. 20 large lithograpic images of the World War I. In tattered full linen binding .Rare! 48x36 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor