Tétel

Rufpreis:

2 600 HUF

Beschreibung:

Némäti Kálmán: Nagy-Magyarország ismeretlen történelmi okmánya. Bp., 1911, [Pápai Ernő ny.], 78 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel, az elülső szennylapnál a kötést megerősítették, a hátsó szennylap részben hiányzik, az utolsó lapon ragasztás nyomaival, egy-két helyen aláhúzással, a címlapon bejegyzés: Tiszteletpéldány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor