Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Beschreibung:

Masaryk G. T. élete, működése és hatása. Szerk.: Darvas Sándor, Surányi Géza, Várady Aladár. Pozsony, [1930], Pocisk J. és társa. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. / In a worn out cloth binding, otherwise in good condition.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : moldován_péter