Kandra Kabos: Magyar Mythologia. Kiadja Dr. Pásztor Bertalan. Eger, 1897, Beznák Gyula Könyvkereskedő Bizománya, XXXII +532 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, festett lapélekkel. A gerince picit kopott, de alapvetően jó állapotú példány.