Skulpturen, Plaketten Zahl der Lose: 7
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1462580
11123
26
50000
Statues, plaquettes
Kő Pál (1941-): Napszemüveges lány. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m:28 cm 1396717
11124
26
40000
Statues, plaquettes
Fekete Tamás (1931-2007): Üllői úti fa. Bronz, jelzett, számozott 10/10, m: 30 cm. 1440917
11125
26
24000
Statues, plaquettes
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Juhász. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:17 cm 1491207
11126
26
Statues, plaquettes
cca 1907 Kallós Ede (1866-1950): II. Rákóczi Ferenc fali plakett. Bronzirozott vas. Jelzett. 33,5 x 33,5 cm
1489469
11127
26
110000
Statues, plaquettes
Léderer Tamás (1938-?): Dubics Tamás (1813-1888). Bronz tábla, jelzés nélkül, 58×40 cm, 10,5 kg
1415494
11128
26
Statues, plaquettes
Kutas László (1936-): Békebeli házaspár. Bronz falikép, jelzett, 24×18 cm 1484591
11129
26
15000
Statues, plaquettes
id. Szabó István, (1903-1992): Vájár. Farahott fa, jelzett, m:28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF