Kunst, Antikvitäten

Zahl der Lose: 23

cca 1916 WK távcső bőr markolattal, állítható élességgel (7×), "Bruna - Arnold Kličnik Brünn/Brno" felirattal, bőr szíjjal, kis sérüléssel, egyébként jó állapotban, 11×11×3,5 cm /  WK binocular with leather grip, with "Bruna - Arnold Kličnik Brünn/Brno" inscription on it, with a small damage, otherwise in good condition, 11×11×3,5 cm
11103.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1900 Maros-vízi Halászati Társulat réz pecsétnyomója, fa fogóval, m:7 cm /  cca 1900 Copper typarium of the Fishing Company of RIver Maros, with wooden grip, h: 7 cm
11104.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Antik kínai csésze, faragott kókuszhéj borítással, ezüst (Ag.0.500 alatti)  betéttel, jelzés nélkül, apró hibákkal, m: 3 cm, d: 5,5 cm /  Antique Chinese pot, silver (Ag., below 0.500) covered with carven coconut, without hallmark, with small flaws, h: 3 cm, d: 5,5 cm
11105.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38
9

cca 1890-1910, Juszt Ferencz zsebbarométer, d: 5 cm /  cca 1890-1910 Pocket barometer, d: 5 cm
11106.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1910 Gerbeaud fa doboz, oldalán Budapest panoráma (Lánchíd pesti hídfőjéről a régi Tabánnal) fedelén főbb nevezetességeivel a városnak, litográfia, apró hibákkal, 20×13 cm /  cca 1910 Gerbeaud wooden box decorated with lithographed Budapest cityscapes, with small damages, 20×13 cm
11107.

Rufpreis:
10 000 HUF
22

cca 1940 Stühmer csokoládés doboz, tervezte Kaeszné Lukáts Kató. Papírdoboz jó állapotban. / Bonbon paper box in good condition. 15x9x5 cm
11108.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1935 Österreichische Tabak Regie szivaros fadoboz, bontatlan, zárjeggyel. / Unopened box of Austrian cigars. 16x15 cm
11109.

Rufpreis:
8 000 HUF

1938 Fülek visszatért tűzzománc hamutartó, fali dísznek átalakítva. Minimális zománchibákkal / 1938 Fülek has returned. Enameled ashtray. d:14 cm
11110.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

Szabó Gyula (?-): Három ágú gyertyatartó, bronz, jelzett, kopás nyomokkal, m:18 cm, h:23 cm / Copper candlestick
11111.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dekoratív kilenc ágú fém gyertyatartó, kisebb karcolásokkal, jelzett (D.H.), m:52 cm
11113.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1904 Nagyváradi táncrend, díszes szecessziós fém foglalattal, Ferenc Józsefet ábrázoló fém kisplasztikával, szép állapotban / Dance card from Oradea, in Art Nouveau frame, in good condition
11114.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF