Glassgegenstände Zahl der Lose: 11
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1486303
11193
26
26000
Glass-objects
Muránói fújt váza, több rétegű, anyagában színezett, hibátlan, jelzett (olvashatatlan), m:29 cm, d:27 cm
1466571
11194
26
22000
Glass-objects
Desna fekvő akt, formába öntött, homokfújt, hibátlan, jelzett, h:29 cm, m:15 cm
1452418
11195
26
Glass-objects
cca 1900 emlék pohár, magyar, hengeres színtelen üveg , tejüveg és rubinpác festéssel, koronás magyar címerrel "emlékűl" felirattal, kopott csorba nélkül, m:12 cm
1490124
11196
26
Glass-objects
cca 1900 fürdői emlék pohár, kétrétegű csiszolt, metszett, gravírozott, hibátlan, m:13,5 cm 1490072
11197
26
Glass-objects
cca 1890 díszpohár, kézzel festett romantikus jelenettel, kétrétegű csiszolt, metszett, apró csorbával, m:14,5 cm
1479828
11198
26
Glass-objects
Dekoratív parfümtartó, több rétegű formába öntött, fém szerelékkel és borostyán kővel a tetején, m:17 cm
1449043
11199
26
Glass-objects
cca 1940 Zwack Unicumos nagy palack, kb 15 l, hibátlan, jelzett, m:47 cm 1466587
11200
26
Glass-objects
Valsaint Lambert tál, formába öntött, hibátlan, jelzett, h:37 cm / Valsaint Lambert plate, signed.
1462811
11201
26
Glass-objects
Emlék kis váza " Kolozsvár Mátyás király tér" felirattal és részben kézzel festett képével, kopott, m:9,5 cm 1453685
11202
26
Glass-objects
cca 1900 füles mérő pohár, gravírozott "Szliács" felirattal, jó állapotban, kb 2 dl, m:13 cm 1465845
11203
26
Glass-objects
Emlék (Ferenc József 25. évfordulójára) kis tálka, "1882 Koronázásjubileum emlék" felirattal, formába öntött, hibátlan, d:12,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF