https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Wissenschaft und Technik Zahl der Lose: 100
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1179919
13794
259
0
8000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Vuk Mihály dr.: az élelmiszerek chemiai technológiája. 79 képpel. Bp., 1927, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
967674
13795
259
0
7000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Neufert, Ernst prof.: Bau-Entwurfslehre. Handbuch für den Baufachmann, Bauherrn, Lehrenden und Lernenden 271 Tafeln mit 3600 Zeichnungen. Berlin, 1941, Bauwelt-Verlag. Tulajdonosi pecséttel ill., jegyzettekkel. Kiadói félvászon kötésben. Gerinc sérült.
Das Lot is nicht erreichbar
992016
13796
259
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Kepes Ernő: Történelmi materializmus. Darwinizmus, Kantizmus Budapest, 1907, Deutsch Zsigmond. Félvászon kötésben újrakötve, kissé viseltes gerinc.
Das Lot is nicht erreichbar
1131224
13797
259
0
1800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Weninger Vince: Politikai számtan. Harmadik kiadás. Bp., 1875, Athenaeum. Félvászon kötés, kis hibával, egy két lap foltos
Das Lot is nicht erreichbar
1131030
13798
259
0
6000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Navratil Ákos: Közgazdaságtani és pénzügytani jegyzetek. Bp. 1906. Politzer. (1) 797p. A címlap a 416. oldal után kötve. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon védőkötés, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1146862
13799
259
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
A boldogulás útja. Nemzetgazdasági beszélgetések a nép számára. Fordította: Dobóczky Lajos. Bp., é.n., Franklin. Kopott, kiadói egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1241025
13800
259
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Vitorlázórepülők tankönyve. Szerkeszti Gulyás Ferenc, Szőts Tibor. Bp., é.n., Magyar Honvédelmi Szövetség Repülési Osztálya. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1240990
13801
259
0
2000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Csonka Sándor: Kőbánya közúti közlekedésének története. Bp., 1987, X. ker Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1247445
13802
259
0
1000
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Országos Építésügyi Szabályzat. IV. kötet. Építési előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel
Das Lot is nicht erreichbar
1003409
13803
259
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Horst Ihling: Wartburg. Budapest, 1980, Műszaki Könyvkiadó. Hogyan tovább? Kiadói karton kötésben, kissé viseltes fedőlappal, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
955672
13804
259
0
1600
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Klemp Gusztáv: Timárság. Bp., 1910, Lampel R. Kiadói papír kötésben. Nagyon szép állapotú.
Das Lot is nicht erreichbar
1042300
13805
259
0
800
Books: Science and technology
Kunstobjekte & Papier
1
Stokley, James:Az elektronok világa. 24 ábrával és 14 melléklettel. Budapest, é.n., Franklin. Foltos, kiadói félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse