Kakas József (szerk.): Felhők fölött-felhők alatt. Az Országos Meteorológiai Intézet népszerű kiadványai. II. kötet. Budapest, 1952, Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
M 462-RF repülőgépmotor és a V 520 légcsavar műszaki leírása és kezelési utasítása. Bp., 1969, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötésben, pecséttel. Ritka szakkönyv.
Kovács János: Fejezetek a 150 éves Ganz-gyár történetéből Bp., 1994, S&W Nyomda. Kiadói, a gerincén foltos egészvászon-kötésben. Az előzéklap felső része hiányos.
Dr. Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. A Magyar Chemiai Folyóirat IX. és X-ik évfolyamának melléklete. Bp., 1904, Kir. Magy. Tud Egy. Nyomda. Korabeli félvászonkötésben.
A műveltség útja c, sorozat 5 kötete, Társasdalom, Élővilág és a történelmi kötetek, Aranyozott félbőr kötésben, egy részük kissé vagy jobban hibás, de van nagyon jó állapotú is.