Missuray-Krúg Lajos: Vándorfürt. Újabb költemények.
Sopron, 1935, Röt... https://www.darabanth.com/de/259-Fernauktion/259.0/Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~40/Missuray-Krug-Lajos-Vandorfurt-Ujabb-koltemenyek--Sopron-1935-Rottig-Romwalter-Ny-48-p~II1275753
1275753
13882
259
Beschreibung: Missuray-Krúg Lajos: Vándorfürt. Újabb költemények.
Sopron, 1935, Röttig-Romwalter Ny. 48 p. Mühl Gusztáv egész oldalas linómetszeteivel. Kiadói, kopottas, kissé sérült papírborítóban.
: vörös_iván