A Magy. Kir. Operaház évkönyve. 1929-1930.
Az Operaház bérlőinek és barátainak. A főfelügyeletet gyakorolja gróf Klebelsberg Kuno v. b. t. t. miniszter. Bp., é.n. Magy. Kir. Operaház. 84 p. Kiadói illusztrált, kopottas, gerincén sérült papírkötésben.