Grieben Reiseführer. Band 219. Österreich. Berlin, 1934, Grieben Verla... https://www.darabanth.com/de/259-Fernauktion/259.0/Bucher/Bucher-Reisen-Stadte~28/Grieben-Reisefuhrer-Band-219-Osterreich-Berlin-1934-Grieben-Verlag-Kiadoi-kisse-serult-v~II1247534
1247534
13475
259
Books: Travelling, cities
Beschreibung: Grieben Reiseführer. Band 219. Österreich. Berlin, 1934, Grieben Verlag. Kiadói kissé sérült vászonkötésben, jó állapotban. 22 képpel és térképpel.
: sass_melinda