2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-V. kötet.Gazdag képanyaggal. Egységes, kiadói egészvászon kötésben, kopottas állapotban. Az első kötet gerince erősen sérült.