Mikó Imre: Huszonkét év. Az erdélyi magyarság politikai története 1918. dec. 1-től 1940. aug. 30-ig. Bp., 1988, Optimum Kiadó. 326+VIII p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, néhol enyhén kopottas állapotban.