Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1216315
10206
259
Olvashatatlan jelzéssel: Lovas. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 40×29 cm
1277891
10207
259
Olvashatatlan jelzéssel: Kopár fa. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×30 cm
1277458
10208
259
Jelzés nélkül: Ex libris, enteriőr, acélmetszet, papír, 13x9cm
1168844
10209
259
1190040
10210
259
Jelzés nélkül: Kandallónál. Vegyes technika, vászon, újszerű keretben, 64×42 cm
1275536
10211
259
Jelzés nélkül: Gyümölcsös tál. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, 36×22 cm
1274608
10212
259
Jelzés nélkül: Házikó. Pasztell, papír, üvegezett, jó állapotú fakeretben, 28x33cm 1168842
10213
259
Jelzés nélkül: Karikatúra (Ludas Matyiban publikált). Vegyes technika, papír, 24×30 cm
1245138
10214
259
Jelzés nélkül: Messzi tájakon. 3 db kép, tempera, papír, 17x22 cm 1277316
10215
259
Jelzés nélkül: Faluban. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, 23x28 cm
1277318
10216
259
Jelzés nélkül: Sétálók. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, 20x26 cm 1287456
10217
259
Jelzés nélkül: Habsburg herceg. Festett nyomat, csont lemez, üvegezett keretben, 6×5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF