https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1261713
10182
259
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi fej. Szén, papír, keretben, 40×27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1261706
10183
259
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Fej. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 25×18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1247227
10184
259
0
800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Fekvő ember. Szén, papír, 40×60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1214981
10185
259
0
3400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Vadvirágok. Olaj, farost, keretben, 67×43
Das Lot is nicht erreichbar
1216568
10186
259
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Belauscht. Olaj, falemez, antik keretben, 14×10 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1216612
10187
259
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, 36×60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1192826
10188
259
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Katedrális. Olaj, vászon, keretben, 50×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1194819
10189
259
0
4200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Nyaraló. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 31×33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1155573
10190
259
0
12000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Tornyok. Olaj, papír, keretben, 42×33 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1189113
10191
259
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok, házak. Olaj, karton(sérült), 41×28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1189049
10192
259
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Olaj, vászon (sérült), 32×40 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1151542
10193
259
0
2600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, keretben, 42×25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse