Csáky Lajos(1950-): Jelenetek a felhők, fák életéből III. Olaj, farost... https://www.darabanth.com/de/259-Fernauktion/259.0/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Csaky-Lajos1950-Jelenetek-a-felhok-fak-eletebol-III-Olaj-farost-fa-keretben-jelzett-~II1272818
1272818
10023
259
28000
Beschreibung: Csáky Lajos(1950-): Jelenetek a felhők, fák életéből III. Olaj, farost, fa keretben, jelzett, 80×40 cm
: ttg