Juwelen

Zahl der Lose: 158

Ezüst karlánc, Ag., 5,6gr., jelzett , 19cm /Silver bracelet , Ag. 5,6gr., marked, 19cm
19036.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., 15,1gr., jelzett , 56cm/  Silver necklace with pendant, Ag. 15,1gr., marked, 56cm
19037.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., 2,4gr., jelzett , 50cm/  Silver necklace with pendant, Ag. 2,4gr., marked, 50cm
19038.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aranyozott ezüst nyaklánc medállal , Ag., br.: 15,3gr., jelzett , 52cm/ Gold plated silver necklace with pendant, Ag, Br. .: 15,3gr., Signed, 52cm
19039.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ezüst karlánc kővel, Ag.,br.: 20,4gr., jelzett , 20cm, /Silver Necklacet with stones, Ag., br.: 20,4gr., marked, 20cm
19040.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst karlánc, Ag., 7,1gr., jelzett , 18cm /Silver bracelet , Ag. 7,1gr., marked, 18cm
19041.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst karlánc, Ag., 4,1gr., jelzett , 19cm /Silver bracelet , Ag. 4,1gr., marked, 19cm
19042.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst karlánc, Ag., 4,8gr., jelzett , 18cm, /Silver Necklacet, Ag. 4,8gr., marked, 18cm
19043.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst gyűrű kővel, Ag., br.: 4gr., jelzés nélkül,  méret: 52/ Silver ring with stone, Ag, 4gr, without hallmark, size: 52
19044.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst gyűrű kővel, Ag., br.: 8,6gr., jelzett  méret: 56/ Silver ring with stone, Ag, 8,6gr, marked, size: 56
19045.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst gyűrű kővel, Ag., br.: 2gr., jelzett  méret: 53/ Silver ring with stone, Ag, 2gr, marked, size: 53
19046.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst gyűrű kővel, Ag., br.: 4,7gr., jelzés nélkül,   méret: 53/ Silver ring with stone, Ag, 4,7gr, without hallmark, size: 53
19047.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF