Soproni képeskönyv. Összeáll. Dr. Heimler Károly.
Bp., 1932, Somló Béla K. 123 p. Számos egész oldalas fényképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Négy nyelvű függelékkel.