Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 81
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1218053
13521
258
Books: History
Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. 324 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. 1219982
13522
258
Books: History
1255714
13523
258
Books: History
Mítoszok földjén. A világ szent városai, megjelölt helyei, ősi települései és az elsüllyedt földrészek. S. a. r.: Westwood, Jennifer. Bp., 1993, Magyar Könyvklub. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1255719
13524
258
Books: History
Siliotti, Alberto: Egyiptom. Templomok, istenek, fáraók. Bp., 1994, Officina '96 Kiadó. Vászonkötésben, kopott papír védőborítóval. 1254814
13525
258
Books: History
Ezeréves Budapest. A bevezetőt Mesterházi Lajos írta. Bp., 1970, Corvina. Kiadói számozott nyl-kötésben, jó állapotban.
1255687
13526
258
Books: History
Szalay László: Magyarország története. II. kötet. Lipcse, 1852, Geibel Károly. 419 p. Korabeli, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben. Első kiadás!
1255688
13527
258
Books: History
Szalay László: Magyarország története. I. kötet. Lipcse, 1852, Geibel Károly. 310 p. Korabeli, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben. Első kiadás! 1255685
13528
258
Books: History
Szalay László: Magyarország története. IV. kötet. Lipcse, 1854, Geibel Károly. 600 p. Korabeli, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben. Első kiadás!
1255684
13529
258
Books: History
Szalay László: Magyarország története. V. kötet. Pest, 1857. Lauffer és Stolp. 550 p. Korabeli, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben. Első kiadás!
1254422
13530
258
Books: History
Zsolnay Imre: Herakleitostól Hegelen át Hitlerig. Bp., 1996, magánkiadás. 135 p. Kissé dohos kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
1252942
13531
258
Books: History
Wilhelm von Oncken: Allgemeine Geschichte in Einzeldarstellungen. III/9. Berlin, 1883, G. Grote. 333 p. 1740-1792 - Mária Terézia, II. József és II. Lipót kora. Kiadói aranyozott, kissé kopott félbőrkötésben.
1250639
13532
258
Books: History
Mirko Jelusich: Cromwell. (Korok és hősök) Balla Antal bevezető tanulmányával. Ford. Aradi Péter. Bp., 1937, Dante. 450 p. Kihajtható térképpel. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF