Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 20

Beszédes János László (1874-1922): Borozgató. Bronzírózott gipsz, jelzett, apró hibákkal, m:53 cm
11050.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kerényi Jenő (1908-1975): Próféta. Bronz, jelzett,  m:41  cm
11051.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Sz. jelzéssel: Munkácsy Mihály, réz plakett, 10x6cm
11052.

Rufpreis:
1 600 HUF

Borsos Miklós(1906-1990) : Fa és papíripari Szövetkezetek Szövetsége, bronz plakett, jelzett, d:8cm díszdobozban
11053.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bronz oroszlán, alabástrom talapzaton, jelzés nélkül, m:11,5 cm, h:15 cm
11054.

Rufpreis:
6 000 HUF

Béres János (1954-): Budapest fali plakett. Bronz, fára ragasztva, jelzett, d:15,5 cm
11055.

Rufpreis:
3 000 HUF

11056.

Rufpreis:
1 000 HUF

Héra József (1976- ): Angyal, kalcitmárvány, jelzett, m: 27 cm
11057.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Héra József (1976- ): Madárcsalád, fehér márvány, jelzett, m: 19,5 cm
11058.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Távol keleti halász, faragott nemes fa, apró lepattanással a kalapon, alján "Bali" felirattal,  m:23 cm
11059.

Rufpreis:
1 200 HUF

Öntödei munkás falikép, réz fára erősítve, "Ózdi Kohászati Üzemek" feliratú plakettel, 30×22 cm
11060.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bérczes Gábor (?-?): Várakozás. Réz falikép fára szögelve, jelzett, 23×15 cm
11061.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF