Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 20
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1134950
11050
258
30000
Sculptures, statuettes, plaques
Beszédes János László (1874-1922): Borozgató. Bronzírózott gipsz, jelzett, apró hibákkal, m:53 cm
1242134
11051
258
110000
Kerényi Jenő (1908-1975): Próféta. Bronz, jelzett, m:41 cm 1269811
11052
258
Sz. jelzéssel: Munkácsy Mihály, réz plakett, 10x6cm 1269796
11053
258
Borsos Miklós(1906-1990) : Fa és papíripari Szövetkezetek Szövetsége, bronz plakett, jelzett, d:8cm díszdobozban
1267148
11054
258
Bronz oroszlán, alabástrom talapzaton, jelzés nélkül, m:11,5 cm, h:15 cm
1268397
11055
258
Béres János (1954-): Budapest fali plakett. Bronz, fára ragasztva, jelzett, d:15,5 cm
876709
11056
258
1257659
11057
258
19000
Héra József (1976- ): Angyal, kalcitmárvány, jelzett, m: 27 cm
1257657
11058
258
24000
Héra József (1976- ): Madárcsalád, fehér márvány, jelzett, m: 19,5 cm 1271012
11059
258
Távol keleti halász, faragott nemes fa, apró lepattanással a kalapon, alján "Bali" felirattal, m:23 cm 1271738
11060
258
Öntödei munkás falikép, réz fára erősítve, "Ózdi Kohászati Üzemek" feliratú plakettel, 30×22 cm 1190001
11061
258
Bérczes Gábor (?-?): Várakozás. Réz falikép fára szögelve, jelzett, 23×15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF