Juwelen

Zahl der Lose: 90

Ezüst  (Ag.) kis hamuzó, mulatós jelenettel, jelzett, mesterjeggyel (FM), javított, 10×7 cm, nettó:22 g
19012.

Rufpreis:
4 000 HUF

XIX. sz. vége: Jelzett, virég motívummal díszített ezüst kanál / Ornamented silver spoon 39g
19013.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Aranyozott ezüst fülbevaló,  Ag., 2,6gr., jelzett /Gold plated silver earrings, Ag. 2,6gr., marked
19014.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Aranyozott ezüst gyűrű kövekkel,  Ag., 5gr., jelzett , méret: 59 /Gold-plated silver ring with stones, Ag. 5gr., misure:59, marked
19015.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ezüst fülbevaló,  Ag., 2,8gr., jelzett / Silver earrings, Ag. 2,8gr., marked
19016.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst gyűrű,  Ag., 2gr., jelzett, méret:53 /Silver ring, Ag, 2gr, marked, size: 53
19017.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst karlánc,  Ag., 2,1gr., jelzett, 18cm /Silver bracelet, Ag. 2,1gr., marked, 18cm
19018.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst gyűrű,  Ag., 5.9gr., jelzett, méret:57 /  Silver ring, Ag, 5,9gr, marked,  size: 57
19019.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst gyűrű,  Ag., 0,7gr., jelzett, antik fémjel, méret:60 /  Silver ring, Ag, 0,7gr, marked, antique metal sign, size: 60
19020.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst nyaklánc medállal, Ag., 10,5gr., jelzett, 60cm /Silver necklace with pendant, Ag. 10,5gr., marked, 60cm
19021.

Rufpreis:
3 000 HUF

19022.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst gyűrű, francia fémjellel   Ag., 5,3gr., méret:50 /Silver ring, French hallmark Ag, 5,3gr, size.. 50
19023.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF