Juwelen Zahl der Lose: 90
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1264385
19012
257
Jewellery
Ezüst (Ag.) kis hamuzó, mulatós jelenettel, jelzett, mesterjeggyel (FM), javított, 10×7 cm, nettó:22 g 1247452
19013
257
Jewellery
XIX. sz. vége: Jelzett, virég motívummal díszített ezüst kanál / Ornamented silver spoon 39g
1263442
19014
257
Jewellery
Aranyozott ezüst fülbevaló, Ag., 2,6gr., jelzett /Gold plated silver earrings, Ag. 2,6gr., marked
1263431
19015
257
Jewellery
Aranyozott ezüst gyűrű kövekkel, Ag., 5gr., jelzett , méret: 59 /Gold-plated silver ring with stones, Ag. 5gr., misure:59, marked
1263420
19016
257
Jewellery
Ezüst fülbevaló, Ag., 2,8gr., jelzett / Silver earrings, Ag. 2,8gr., marked 1263411
19017
257
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., 2gr., jelzett, méret:53 /Silver ring, Ag, 2gr, marked, size: 53
1263401
19018
257
Jewellery
Ezüst karlánc, Ag., 2,1gr., jelzett, 18cm /Silver bracelet, Ag. 2,1gr., marked, 18cm
1263396
19019
257
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., 5.9gr., jelzett, méret:57 / Silver ring, Ag, 5,9gr, marked, size: 57 1263378
19020
257
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., 0,7gr., jelzett, antik fémjel, méret:60 / Silver ring, Ag, 0,7gr, marked, antique metal sign, size: 60
1263365
19021
257
Jewellery
Ezüst nyaklánc medállal, Ag., 10,5gr., jelzett, 60cm /Silver necklace with pendant, Ag. 10,5gr., marked, 60cm
1263485
19022
257
Jewellery
1263466
19023
257
Jewellery
Ezüst gyűrű, francia fémjellel Ag., 5,3gr., méret:50 /Silver ring, French hallmark Ag, 5,3gr, size.. 50
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF