https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 15

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szinnyei József: Komárom 1848-49-ben. Naplójegyzetek. Bp., 1887, Aigner Lajos. Műbőr kötés, restaurált, néhány kap szakadt.
1
13503.

Szinnyei József: Komárom 1848-49-ben. Naplójegyzetek. Bp., 1887, Aigner Lajos. Műbőr kötés, restaurált, néhány kap szakadt.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rákosi Mátyás: Honvédelem és hazafiság. Bp., 1952, Honvéd. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
13504.

Rákosi Mátyás: Honvédelem és hazafiság. Bp., 1952, Honvéd. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szomory Emil: Sárossy, muníciót! és egyéb harctéri levelek. Bp., 1914, Athenaeum. Kiadói, kissé foltos papírkötésben. Ritka kötet.
1
13505.

Szomory Emil: Sárossy, muníciót! és egyéb harctéri levelek. Bp., 1914, Athenaeum. Kiadói, kissé foltos papírkötésben. Ritka kötet.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szomory Emil: Havasi gyopár és egyéb levelek az olasz hadszíntérről. Bp., 1915, Athenaeum. Kiadói, kissé foltos papírkötésben. Ritka kötet.
1
13506.

Szomory Emil: Havasi gyopár és egyéb levelek az olasz hadszíntérről. Bp., 1915, Athenaeum. Kiadói, kissé foltos papírkötésben. Ritka kötet.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A második világháború teljes története 1-21. kötet, Teljes sorozat, rengeteg illusztrációval. Szalay Könyvkiadó. Jó állapotban!
1
13507.

A második világháború teljes története 1-21. kötet, Teljes sorozat, rengeteg illusztrációval. Szalay Könyvkiadó. Jó állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig I. kötet. Bp., A szerző kiadása. Kiadói aranyozott félvászon kötés, jó állapotban.
1
13508.

Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig I. kötet. Bp., A szerző kiadása. Kiadói aranyozott félvászon kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hász István: Szent harcok - szent erőforrások. Nagyböjti főpásztori szózat a róm. kath. honvédekhez, az Úrnak 1943. évében. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Papírkötésben, jó állapotban, 6. p.
1
13509.

Hász István: Szent harcok - szent erőforrások. Nagyböjti főpásztori szózat a róm. kath. honvédekhez, az Úrnak 1943. évében. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Papírkötésben, jó állapotban, 6. p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., Franklin Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben,gerinc aranyozott. Tulajdonosi aláírással. Sok illusztrációval. Gerincnél elvált, egyébként jó állapotú. Térkép melléklet hiányzik.
1
13510.

Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., Franklin Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben,gerinc aranyozott. Tulajdonosi aláírással. Sok illusztrációval. Gerincnél elvált, egyébként jó állapotú. Térkép melléklet hiányzik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
5 db katonai témájú könyv-A Luftwaffe szupertitkos fejlesztései; A nemzeti öncélúságért! Gömbös Gyula miniszterelnök tizenkét beszéde; A tollas gárda; Jászsági honvédek a II. világháborúban II. kötet; Sátán vagy géniusz? Hitler szürke eminenciása. Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.
1
13511.

5 db katonai témájú könyv-A Luftwaffe szupertitkos fejlesztései; A nemzeti öncélúságért! Gömbös Gyula miniszterelnök tizenkét beszéde; A tollas gárda; Jászsági honvédek a II. világháborúban II. kötet; Sátán vagy géniusz? Hitler szürke eminenciása. Kiadói kartonált és papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Friedjung Henrik: Harcz a német hegemóniáért I. Bp., 1902. MTA Egészvászon sorozatkötésben
1
13512.

Friedjung Henrik: Harcz a német hegemóniáért I. Bp., 1902. MTA Egészvászon sorozatkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
1
13513.

Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ljapunov: Rakéta. Bp., 1949, Új Magyar Könyvkiadó. 117 p. Kiadói félvászonkötésben.
1
13514.

Ljapunov: Rakéta. Bp., 1949, Új Magyar Könyvkiadó. 117 p. Kiadói félvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse