Stich

Zahl der Lose: 23

cca 1850 József véres ruhái, francia metszet, színes litográfia, foltos, üvegezett keretben, jelzett, 24×36 cm
11012.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1836 Prixner Gottfried (?-?): Jézusszíve szentkép, metszet, ducon jelzett,  12x8cm
11013.

Rufpreis:
800 HUF

1878 A magyar Habsburg uralkodóház tagjai. Nagyméretű fametszet. 58x41 cm
11014.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1820 Fürst von Schwarzenberg. Rézkarc, papír, üvegezett keretben. Rajzolta: Lehmann, metszete Frosch, kiadta: Fiedrig Aug. Leo, Lipcse. 37×50 cm / Napoleon's army etchings in frame
11015.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1820 Der letzten Gefechte der retirirenden franzős Armee. Rézkarc, papír, üvegezett keretben. Rajzolta: Lehmann, metszete Frosch, kiadta: Fiedrig Aug. Leo, Lipcse. 37×50 cm / Napoleon's army etchings in frame
11016.

Rufpreis:
8 000 HUF

1828 Wiener Moda mellékletei, metszetek, dúcon Schröder jelzéssel,  14db, 22x13cm
11017.

Rufpreis:
6 000 HUF

Carl Ludwig Frommel (1789-1863): Johannesberg, rézmetszet, 10x15cm
11018.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1890 Budapest V. az egykori Duna utca képe. Tikáts Adolf rajza után készült lithográfia 15x14 cm. Hajtásnyommal
11019.

Rufpreis:
1 200 HUF

Amédée François Frézier: Reise nach der Süd-See, und denen Küsten von Chili, Peru und Brasilien. Aus dem Französischen übersetzt und mit vielen saubern Kupfern versehen. Hamburg, 1718, Wiering. 5 db eredeti metszettel, további 6 hiányzik. Hozzákötve: "Anhang aus des berühmten Englischen Commandeurs, Hrn. Georg Anson, vierjährigen Reise nach der Süd-See... Az első kötet címlapja és kb. 15 oldalnyi bevezetője hiányzik, ahogyan a második kötet utolsó 25 oldala is. Amatőr papírborítóban, az utolsó néhány lap sérült.
11020.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

W. Woernle (?-?) Der Ganseteich, rézmetszet, ducon jelzett, 20x28cm
11021.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vienna "Minoritenkirche" felirattal,rézkarc,  paszpartuban, 22x16cm
11022.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF