cca 1820 Fürst von Schwarzenberg. Rézkarc, papír, üvegezett keretben. Rajzolta: Lehmann, metszete Frosch, kiadta: Fiedrig Aug. Leo, Lipcse. 37×50 cm / Napoleon's army etchings in frame
cca 1820 Der letzten Gefechte der retirirenden franzős Armee. Rézkarc, papír, üvegezett keretben. Rajzolta: Lehmann, metszete Frosch, kiadta: Fiedrig Aug. Leo, Lipcse. 37×50 cm / Napoleon's army etchings in frame
Amédée François Frézier: Reise nach der Süd-See, und denen Küsten von Chili, Peru und Brasilien. Aus dem Französischen übersetzt und mit vielen saubern Kupfern versehen. Hamburg, 1718, Wiering. 5 db eredeti metszettel, további 6 hiányzik. Hozzákötve: "Anhang aus des berühmten Englischen Commandeurs, Hrn. Georg Anson, vierjährigen Reise nach der Süd-See... Az első kötet címlapja és kb. 15 oldalnyi bevezetője hiányzik, ahogyan a második kötet utolsó 25 oldala is. Amatőr papírborítóban, az utolsó néhány lap sérült.