13296.
Beendet 256. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
3 000 HUF
Termeszettudomanyi ertekezesek. Arago, Bessel, Dove, Haeckel, Heer, Herschel, Humboldt, Kirchhoff, Liebig, Lyell, Melloni, Virchow népszerű munkáiból. BP., 1875, MTA. 352 p. Kiadói kopottas, gerincén sérült egészvászon-kötésben.