13300.
Beendet 256. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Számos érdekes írással, közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. A gerincén hosszanti irányban szakadás.