Petőfi Sándor költeményei. 3. teljes kiadás. 1-2. kötet. A kiadás négy kötetben teljes. Bp., 1888, Athenaeum. 1 t. (Petőfi Sándor acélmetszetű arcképe, melyet Barabás Miklós készített). 442 +405 p. Kiadói, aranyozott gerincű, dombornyomású vászonkötésben.