Arany János összes munkái. IV. kötet. Bp., 1884, Ráth Mór. Kiadói, fes... https://www.darabanth.com/de/256-Fernauktion/256.0/Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~40/Arany-Janos-osszes-munkai-IV-kotet-Bp-1884-Rath-Mor-Kiadoi-festett-aranyozott-egesz~II1253321
1253321
13560
256
Beschreibung: Arany János összes munkái. IV. kötet. Bp., 1884, Ráth Mór. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Szép állapotban.
: tánczos_gábor