8 500 HUF
23,04 EUR, 26,56 USD
Gubányi Károly: Ausztrália. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.