Dániel Anna: Erzsébet királyné
Fiatal leányok számára. 10 képtáblával. Bp., é.n., Dante. 115 p. Kiadói, illusztrált félvászonkötésben. A gerincvászon enyhén sérült, a kötés kissé laza.