Fotoapparaten, Kameras, Zubehör Zahl der Lose: 18
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1251356
11282
256
Cameras, film, accesories
cca 1935 Kodak Baby Brownie 127 típusú fényképezőgép, kis sérüléssel 1251334
11283
256
Cameras, film, accesories
Zenit 16 fényképezőgép Helios 44-M objektívvel, kissé szakadt tokban 1251325
11284
256
Cameras, film, accesories
Sokol avtomat fényképezőgép saját tokjában, Industar-70 objektívvel 1251292
11285
256
Cameras, film, accesories
Polaroid 104 Land Camera, kopott állapotban, angol nyelvű leírással 837403
11287
256
Cameras, film, accesories
cca 1930 Voigtländer fénymérő táblázat / Light meter table
1213812
11288
256
Cameras, film, accesories
Régi útlevéltartó, Hotel Dunapalota Ritz, Grand Hotel Hungaria, Budapest, bőr, javított, 17x11cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF