Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 30
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1247506
11047
255
Sculptures, statuettes, plaques
Wagner fej, réz, fa talapzaton, jelzés nélkül, m:5 cm 998967
11048
255
28000
1001374
11049
255
Numismatik
Mikus Sándor (1903-1982) DN "Henry Dunant" öntött bronz plakett (80mm) T:2
1248952
11050
255
Ligeti Erika (1934-2004): Tavasz. Réz plakett kerámia keretben, jelzett, d: 10,5 cm 1244457
11051
255
Garuda, fém, súlyozott, m:10,5 cm 1189853
11052
255
Antik imádkozó kislány, spiáter, talapzat és jelzés nélkül, m:13 cm
1186113
11053
255
Bronz Krisztus bronz plakett, jelzés nélkül, d:14 cm 1134950
11054
255
38000
Beszédes János László (1874-1922): Borozgató. Bronzírózott gipsz, jelzett, apró hibákkal, m:53 cm
1239306
11055
255
Apollon büszt és Aphrodité figura, gipsz őrlemény, jó állapotban, m:16 és 23 cm 1244760
11056
255
Pipázó férfi, szobor, fa, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 26 cm 1244873
11057
255
24000
Héra József (1976- ): Madárpár, fehér márvány, jelzett, m: 21 cm 1244872
11058
255
22000
Héra József (1976- ): Angyal, fehér márvány, jelzett, m: 21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF