Rahmen Zahl der Lose: 17
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
908616
12005
255
Frames
Egyedi készítésű dekoratív, faragott, aranyozott, hársfa keret, hibátlan állapotban, belső:26×21 cm, teljes méret:41×36 cm / Hand crafted unique frame
1008970
12006
255
Frames
Üvegezett modern képkeret tétel,különböző design, hasonló méretben, egy repedt széllel,12db, cca 17x14cm
1240939
12007
255
Frames
Dekoratív fém képkeret, belső méret: 13x8 cm, külső méret: 18x14 cm
1240909
12008
255
Frames
Antik fa képkeret, kopott aranyozással, sérüléssel, belső méret: 9x10 cm, külső méret: 16x18 cm 1247796
12009
255
Frames
Szecessziós fotótartó képkeret, hiányos díszítéssel, belső méret: 8,5x5,5 cm, külső méret: 13x9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF