13997.
Beendet 255. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Az állatok világa. Brehm Alfréd "Tierleben" című nagy művének magyarba átültetett kiadása. Chernel István, Csiki Ernő, Kohaut Rezső és Dr. Rátz István közreműködésével szerkeszti Méhely Lajos. Emlősök. I. kötet. Bp., 1901, Légrády Testvérek. Kiadói félbőr kötés, gerince sérült, kopottas állapotban.