Szauter Antal és Warga Ferencz (szerk.): Népnevelők Kalauza: Kerületi tanfelügyelők, igazgatók, hitelemzők, néptanodai oktatók, nevelők ... összes barátainak használatára írt évkönyv / Több tanférfiú s ügybarát közreműködése mellett szerkesztették és kiadták - - Másodikévi folyam. Pécsett, 1863, Nyomatott a Lyceumi Könyvnyomdában. Kiadói egészvászon kötésben, kis szakadással.
Tisztelet oltárja melyet Hetedik Pius római pápa Ő Szentségének halhatatlanságára, s a szenvedésekben, és a francia fogságban kimutatott, keresztény kegyességének, s állhatatosságának örökösítésére, a Magyar Hazában felállított Deáky Gedeon református prédikátor. Pozsony, 1815, Snischek Károly Gáspár betűivel. Kartonált kötés, jó állapotban.
Lekcziók, episztolák és evangyéliomok, mellyeket esztendő által az Anyaszentegyház vasárnapokon és ünnepeken olvastat : hozzá adatott Üdvözítőnk kínszenvedésének története : a magyar nemzeti oskoláknak számára Buda. 1834. Univ. Ny. 215p. + hozzákötve a könyv német kiadása. Korabeli, sérült egészvászon kötésben
Szent Irás, vagy is az Ó Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után A Közönséges Diák forditásból az eredeti Betűre is figyelmezve Jegyzetekkel. Négyesi báró Szepesy Ignátz Pétsi Püspöknek Felügyelése alatt. I. kötet. Posonyban, 1835. Belnay' örökösei. 918+(5)p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben.