1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Keresztury, Désire(Dezső): Balaton. Bp., 1940, Officina. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, francia nyelvű kiadás, gerince sérült, kopottas állapotban.