A Föld és népei. Föld- és népismei kézikönyv. Hellwald Frigyes... nyomán kidolgozta Toldy László és György Aladár. Bev. Hunfalvy János. II. és IV. kötet. (Európa és Afrika)
Bp. 1879-1881. Méhner. Rengeteg illusztrációs anyaggal. Festett, aranyozott, kiadói egészvászon-kötésben. Kötések a gerinc kopásától eltekintve jó állapotban.