https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 22

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hász István: Szent harcok - szent erőforrások. Nagyböjti főpásztori szózat a róm. kath. honvédekhez, az Úrnak 1943. évében. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Papírkötésben, jó állapotban, 6. p.
1
13910.

Hász István: Szent harcok - szent erőforrások. Nagyböjti főpásztori szózat a róm. kath. honvédekhez, az Úrnak 1943. évében. Bp., Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Papírkötésben, jó állapotban, 6. p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., Franklin Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben,gerinc aranyozott. Tulajdonosi aláírással. Sok illusztrációval. Gerincnél elvált, egyébként jó állapotú. Térkép melléklet hiányzik.
1
13911.

Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., Franklin Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben,gerinc aranyozott. Tulajdonosi aláírással. Sok illusztrációval. Gerincnél elvált, egyébként jó állapotú. Térkép melléklet hiányzik.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Friedjung Henrik: Harcz a német hegemóniáért I. Bp., 1902. MTA Egészvászon sorozatkötésben
1
13912.

Friedjung Henrik: Harcz a német hegemóniáért I. Bp., 1902. MTA Egészvászon sorozatkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
1
13913.

Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Anleitung zum seelvst studiom der militarischen Diendtwissenschaft füt Offiziere ser k.k. Österreichische Armee. Erster Theil. Waffenlehre. 372p. + 4 t. (kiahajtható rézmetszetű tábla / etchings), +  Dienst- Reglement für die kaiserlich-königliche Cavallerie- zweiter Teil, Dienst- Reglement für die kaiserlich-königliche Infanterie, zweyter Theil. Wien, 1808. Kaiserlich- königlichen Hof- und Staatsdruckerei. 147p. + 3 Formular + 16t. (kihajtható rézmetszetű tábla / 16 fold-out etchings).  Mindkét kötet papírkötésben, lapok jó állapotban / both books in paper bindingm in good condititon.
1
13914.

Anleitung zum seelvst studiom der militarischen Diendtwissenschaft füt Offiziere ser k.k. Österreichische Armee. Erster Theil. Waffenlehre. 372p. + 4 t. (kiahajtható rézmetszetű tábla / etchings), + Dienst- Reglement für die kaiserlich-königliche Cavallerie- zweiter Teil, Dienst- Reglement für die kaiserlich-königliche Infanterie, zweyter Theil. Wien, 1808. Kaiserlich- königlichen Hof- und Staatsdruckerei. 147p. + 3 Formular + 16t. (kihajtható rézmetszetű tábla / 16 fold-out etchings). Mindkét kötet papírkötésben, lapok jó állapotban / both books in paper bindingm in good condititon.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ljapunov: Rakéta. Bp., 1949, Új Magyar Könyvkiadó. 117 p. Kiadói félvászonkötésben.
1
13915.

Ljapunov: Rakéta. Bp., 1949, Új Magyar Könyvkiadó. 117 p. Kiadói félvászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A korszerű légiháború. Bp., 1963, Honvédelmi Minisztérium. 356 p. Kiadói félvászonkötésben. Csak a légoltalom parancsnoki állománya számára készült, kereskedelmi forgalomba nem került.
1
13916.

A korszerű légiháború. Bp., 1963, Honvédelmi Minisztérium. 356 p. Kiadói félvászonkötésben. Csak a légoltalom parancsnoki állománya számára készült, kereskedelmi forgalomba nem került.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Harmath Ádám: Az alegységparancsnok kiképző-nevelő munkájáról. Bp., 1978, Zrínyi. 245 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
13917.

Harmath Ádám: Az alegységparancsnok kiképző-nevelő munkájáról. Bp., 1978, Zrínyi. 245 p. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ludovikás Levente. Szerkeszti Rózsás József. VI. évfolyam 1. szám, 1927 június.
1
13918.

Ludovikás Levente. Szerkeszti Rózsás József. VI. évfolyam 1. szám, 1927 június.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A. B. Austin: Birth of an army. London, 1943, Victor Gollancz LTD. 178 p. Egészoldalas képekkel, térképmellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1
13919.

A. B. Austin: Birth of an army. London, 1943, Victor Gollancz LTD. 178 p. Egészoldalas képekkel, térképmellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse