Mákzór imádságos könyv az év minden ünnepnapjára VIII. Peszách-ünnep utolsó két napjára. Magyarra fordította: Schön József. Bp., é.n., Schwarz Ignácz. Aranyozott, dombornyomott, kiadói egészvászon-kötésben.