Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 47

Nékám Lívia: Meisseni porcelán. A Budapesti Iparművészeti Múzeum Gyűjteményében. Bp., 1979, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.
13932.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rácz György: A korszerű parasztház. Bp., 1946, Sarló. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.
13933.

Rufpreis:
1 400 HUF

Farkas Zoltán: A biedermeier. Képmellékletekkel. Bp., 1914, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, foltos, egyébként jó állapotban.
13934.

Rufpreis:
2 400 HUF

A KÉVE könyve. 8. köt. Szerk.: Szablya János. Bp., KÉVE Művészegyesület. A Magyar Képzőművészek és Iparművészek Egyesülete (KÉVE) negyedéves, majd éves kiadványa, 219. számú sorszámozott példány. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /  The quarterly then yearly publication of the Association of Hungarian Fine and Applied Artists. 219th numbered copy, with many interesting writings. In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition.
13935.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gink Károly - Keresztury Dezső: Változatok Bartók műveire I-III. A csodálatos mandarin, A fából faragott királyfi, A kékszakállú herceg vára. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói puhakötésben.
13936.

Rufpreis:
3 000 HUF

Si chou zhi lu: Han Tang zhi wu [A Selyemút: Han- és Tang-kori szövetek]. Peking, 1972, Hszincsiang-Ujgur Autonóm Terület Múzeuma. Kínai nyelven, gazdag képanyaggal, kísérőfüzettel. Műanyag védőfóliás vászonkötésben, karton védőtokban, jó állapotban. /  Si chou zhi lu: Han Tang zhi wu [The Silk Road: Han and Tang fabrics]. Beijing, 1972, Museum of Xinjiang-Uyghur Autonomous Region. In Chinese, with rich image material and booklet. In linen binding with cardboard case, in good condition.
13937.

Rufpreis:
3 000 HUF

Chinese Arts and Crafts. Peking, 1973, Foreign Languages Press. Rendkívül gazdag, színes képanyaggal. Vászonkötésben, papír védőborítóval, karton tokban, jó állapotban.
13938.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szabolcsi Bence: A zene története. 84 képpel. Bp., 1940, Rózsavölgyi és Társa Kiadása. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
13939.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gerő László: Történelmi városrészek. Bp., 1971, Műszaki. Kiadói keménykötésben, érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
13940.

Rufpreis:
800 HUF

10 db művészeti album-Canaletto, Ben Nicholson, René Magritte, Oskar Schlemmer, Tiziano, Auguste Rodin, Henri Rousseau, stb. Kötetenként változó kötésben és állapotban, általában jó állapotban.
13941.

Rufpreis:
1 000 HUF

13942.

Rufpreis:
2 000 HUF

5 db fotózással kapcsolatos könyv-Németh József: Olcsó gép-jó felvétel!; Fotószalon MAOE fotótagozata 1999; I.Nemzetközi Művészi Fotókiállítás Budapest 1957; Moholy-Nagy László 100 fotó; A világ legjobb sajtófotói. Kiadói papírkötések, mindegyik jó állapotban.
13943.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF