Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 39

Hungary. A Friendly Gift to the Rotarians of Every Part of the World. Offered by the Hungarian Rotarians. Bp., 1931, Athenaeum. Kiadói laza félvászonkötésben, a gerincet vászoncsíkkal pótolták.
14136.

Rufpreis:
2 400 HUF

Francisque Girard: Les Meubles Bressans. L'Art rustique et la Décoration d'intérieur. Bourg-en-Bresse, 1931, Etablissements Francisque Girard. Kiadói papírkötésben, számos ábrával.
14137.

Rufpreis:
1 800 HUF

14138.

Rufpreis:
2 000 HUF

Emile Verhaeren: Fünf erzählungen. Frans Masereel 28 fametszetével. Leipzig, 1922, Insel-Verlag. Kiadói félvászonkötésben.
14139.

Rufpreis:
1 200 HUF

14140.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ernest Renan: Histoire du peuple d'Israël V. Paris, 1923, Calmann-Levy. 427 p. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
14141.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ernest Renan: Histoire du peuple d'Israël IV. Paris, 1923, Calmann-Levy. 411 p. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
14142.

Rufpreis:
1 200 HUF

14143.

Rufpreis:
2 000 HUF

14144.

Rufpreis:
2 000 HUF

14145.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Werte des Platon. Erster Band. Lemgo, 1778, Menerschen Buchandlung. Erősen kopott kemény kötésben.
14146.

Rufpreis:
3 000 HUF

14147.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF