1914 West- und Inner-Russland Große Ausgabe(Nyugat- és Belső-Oroszorsz... https://www.darabanth.com/de/253-Fernauktion/253.0/Bucher-Landkarten-Drucksachen/Landkarten~400002/1914-West-und-Inner-Russland-GroC39Fe-AusgabeNyugat-es-Belso-Oroszorszag-katonai-terkepe-nagy~II1229457
1229457
12832
253
4600
Maps
Beschreibung: 1914 West- und Inner-Russland Große Ausgabe(Nyugat- és Belső-Oroszország katonai térképe, nagy kiadás, IV. kiadás), 1:1500000, vászontérkép, 117x86 cm
: ttg