Helmholtz, H.: Népszerű tudományos előadások. Bp., 1874, Királyi Magya... https://www.darabanth.com/de/253-Fernauktion/253.0/Bucher-Landkarten-Drucksachen/Bucher-Wissenschaft-und-Technik~400023/Helmholtz-H-Nepszeru-tudomanyos-eloadasok-Bp-1874-Kiralyi-Magyar-Termeszettudomanyi-T~II1224971
1224971
13475
253
3400
Books: Science and technology
Beschreibung: Helmholtz, H.: Népszerű tudományos előadások. Bp., 1874, Királyi Magyar Természettudományi Társulat (A Kir. Magyar Természettudományi Társulat Könyvkiadó Vállalata 6.). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
: tánczos_gábor