4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Kelemen Pál: Istenek csatatere. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.