Bücher: Minibücher

Zahl der Lose: 17

B. Fábri Magda: Antifasiszta plakátok. Bp., 1976, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, 257. sorszámozott példány, készült 1200 példányban. Díszes műbőr kötésben, jó állapotban.
13559.

Rufpreis:
1 000 HUF

Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek.  Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Minikönyv, magyar, angol, orosz és német nyelven. Díszes, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
13560.

Rufpreis:
1 000 HUF

13561.

Rufpreis:
1 000 HUF

8 db különböző minikönyv: Egy igazán különleges embernek; A zene szerelmeseinek; Takáts Gyula 70 éves; Mohács 1526; Józsefváros 40; Athéntől Münchenig; Petőfi Sándor; Pastorale. Darabonként változó kötésben, jó állapotban.
13562.

Rufpreis:
3 000 HUF

5 db minikönyv: Sz. Szigethy Vilmos: Régi szegedi kocsmák (Szeged, 1988); Kisfaludy Károly: Tollagi Jónás viszontagságai (h. n., 1986, Kner; készült 400 példányban); Kis Képes Krónika ([Bp.], 1980); Bálint György: Az állatok dicsérete (h. n. 1961, Magyar Helikon); Ramuz, C. F.: A nagy-nagy sonderbondi háború (h. n., 1960, Magyar Helikon). Példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
13563.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF