Ókori lexikon. Szerk.: Pecz Vilmos. 1-2. köt. Bp., 1902-1904, Franklin Társulat. Aranyozott gerincű, erősen kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Fustel De Coulamnges: Az ókori község. Tanulmány a görög és római vallásról, jogról és intézményekről. Bp., 1883, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói egészvászon kötésben, az első lap elvált.
Vegyes szocialista politikai-történelmi témájú könyv, összesen 6 db: Marx Engels válogatott művek, 1. köt. (Bp., 1963); Politikai Kisszótár. Szerk.: Fencsik László (Bp., 1980); Magyar-szovjet kapcsolatok. Ajánló bibliográfia (válogatás 1956-1986). Szerk.: Pelejtei Tibor. 2. köt. (Bp., 1986); Az MSZMP honvédelmi politikájáról, 1956 november - 1973. Dokumentum-, beszéd- és cikkgyűjtemény. Szerk.: Hunyadi Károly (Bp., 1974); Szerdahelyi Csaba: A titokzatos KGB (Bp., 1990); Majszkij, I. M.: Egy szovjet diplomata visszaemlékezései (1925-1945) (Bp., 1975). Kötetenként változó, nagyrészt jó állapotban.