1967. "Szocialista Hazáért Érdemrend" zománcozott Br kitüntetés mellsz... https://www.darabanth.com/de/252-Fernauktion/252.0/Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Ordnen~16/1967-Szocialista-Hazaert-Erdemrend-zomancozott-Br-kituntetes-mellszalaggal-es-miniaturrel~II1215449
1215449
31044
252
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: 1967. "Szocialista Hazáért Érdemrend" zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal és miniatűrrel dísztokban, adományozói okirattal + kitüntetések viselési sorrendje tájékoztató T:2- kopott zománcozás, rátét illesztése meglazult, javított szalag
NMK 711
: kozár_edit