Juwelen Zahl der Lose: 57
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1216890
19024
252
Jewellery
Ezüst(Ag) medál türkiz, gránát és kvarc kövekkel díszítve, jelzett, br: 16,7 g 1216997
19025
252
Jewellery
VI. György angol királyt és Erzsébet királynőt ábrázoló koronázási emlékmedál ezüst(Ag) tálba foglalva, jelzett, br: 62,8 g 1217307
19026
252
Jewellery
V. György angol királyt ábrázoló ezüst(Ag) érem övcsattá alakítva, jelzett, 33,3 g 1217306
19027
252
Jewellery
V. György angol királyt ábrázoló ezüst(Ag) érem övcsattá alakítva, jelzett, 41,9 g
1216960
19028
252
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) medál kvarcokkal, jelzett, br: 6,3 g 1221244
19029
252
Jewellery
Ezüst gyűrű, Ag., 4gr., jelzett, méret 52, / Silver ring Ag., 4gr. marked, size 52 1219296
19030
252
Jewellery
Ezüst(Ag) kereszt alakú medál cirkónia díszítéssel, jelzett, br: 2,5 g
1219279
19031
252
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű Swarovski kristály díszítéssel, jelzett, méret: 52, br: 3,1 g / silver ring 1216941
19032
252
Jewellery
Rubin-zoizit kővel díszített ezüst(Ag) medál, jelzett, br: 5,8 g 1219284
19033
252
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű cirkónia díszítéssel, jelzett, méret: 56, br: 3,9 g / silver ring 1197695
19034
252
Jewellery
Ezüst(Ag) dalmata alakú medál, jelzett, 3,2 g
1178877
19035
252
11000
Jewellery
Ezüst púdertartó tükörrel, jelzett, Ag., 59gr., 7x4,5cm/ Silver box with mirror, marked, Ag., 59gr. 7x4,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF