Juwelen

Zahl der Lose: 57

Ezüst(Ag) medál türkiz, gránát és kvarc kövekkel díszítve, jelzett, br: 16,7 g
19024.

Rufpreis:
1 000 HUF

VI. György angol királyt és Erzsébet királynőt ábrázoló koronázási emlékmedál ezüst(Ag) tálba foglalva, jelzett, br: 62,8 g
19025.

Rufpreis:
2 000 HUF
20

V. György angol királyt ábrázoló ezüst(Ag) érem övcsattá alakítva, jelzett, 33,3 g
19026.

Rufpreis:
4 000 HUF

V. György angol királyt ábrázoló ezüst(Ag) érem övcsattá alakítva, jelzett, 41,9 g
19027.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) medál kvarcokkal, jelzett, br: 6,3 g
19028.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ezüst gyűrű, Ag., 4gr., jelzett, méret 52, / Silver ring Ag., 4gr. marked, size 52
19029.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) kereszt alakú medál cirkónia díszítéssel, jelzett, br: 2,5 g
19030.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű Swarovski kristály díszítéssel, jelzett, méret: 52, br: 3,1 g / silver ring
19031.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rubin-zoizit kővel díszített ezüst(Ag) medál, jelzett, br: 5,8 g
19032.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) gyűrű cirkónia díszítéssel, jelzett, méret: 56, br: 3,9 g / silver ring
19033.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Ezüst(Ag) dalmata alakú medál, jelzett, 3,2 g
19034.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst púdertartó tükörrel, jelzett, Ag., 59gr., 7x4,5cm/ Silver box with mirror, marked, Ag., 59gr. 7x4,5cm
19035.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF